Vi har eget værksted og er lagerførende med de fleste Nokia reservedele. Vores faste team har stor erfaring med reparation af alle Nokias modeller, bl.a. Lumia 800, Lumia 920, C7, N8, N8 m.v. Målet hos DinPcPartner er at få repareret din Nokia, således den bliver, så god som ny. Derudover vil vi gerne udføre din Nokia reparation, så hurtigt og billigt som muligt – med originale reservedele.

Reparation af Nokia

 Udskiftning af:

Glas/Touch


LCD


Komplet Front


Nokia Lumia 15201949,-
Nokia Lumia 13201949,-
Nokia Lumia 10201449,-
Nokia Lumia 9302049,-
Nokia Lumia 920/9251649,-
Nokia Lumia 9001449,-
Nokia Lumia 8301749,-
Nokia Lumia 820699,-849,-1299,-
Nokia Lumia 8001299,-
Nokia Lumia 730/7351199,-
Nokia Lumia 7201199,-
Nokia Lumia 710699,-499,-899,-
Nokia Lumia 640699,-
Nokia Lumia 630/635749,-
Nokia Lumia 625649,-599,-949,-
Nokia Lumia 620699,-699,-1099,-
Nokia Lumia 610649,-399,-799,-
Nokia Lumia 530749,-
Nokia Lumia 520549,-599,-799,-
Nokia Lumia 510549,-549,-849,-
Er din model ikke på listen?Kontakt os for pris